SIA „Bauskas slimnīca” rehabilitācijas nodāļā – Dārza ielā 7/2 (bij. bērnu nodaļa) atvērts limfodrenāžas kabinets.

Limfodrenāža ir masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. To pielieto limfas cirkulācijas uzlabošanai. Liekā šķidruma un šlakvielu izvadīšānai. Mazina nogurumu, veicina muskuļu atslābināšanos, novērš dažādas izcelsmes tūskas. Pielieto vēnu slimību profilaksei, pēc estētiskās ķirurģijas. Tā kā limfodrenāžas iedarbības principi ir balstīti uz organisma fizioloģisko procesu aktivizēšanu, tad mūsdienās mehānisko limfodrenāžu, arvien plašāk sāk izmantot medicīniskos nolūkos pie dažāda veida saslimšanām, kā arī atsevišķu slimību profilaksei un rehabilitācijai. Limfodrenāžas procedūras ir ļoti ieteicamas cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu. Uzlabojot asinsriti un limfas plūsmu tiek izvadīti no organisma kaitīgie vielmaiņas galaprodukti - toksīni.

Tā ir viena no pamatprocedūrām figūras korekcijai un cīņai ar celulītu. Limfodrenāžas laikā no celulīta zonām tiek izspiesta sastāvējusies aizturētā limfa un viss liekais šķidrums. Ļoti effektīva pat vēlīnās stadijās. Limfodrenāžas rezultāti: samazināsies augšstilbu, gurnu, sēžamvietas, vēdera un augšdelmu apkārtmēri, uzlabosies un kļūst gludāka āda.

Kā tas notiek?

Mehāniskās limfodrenāžas laikā ar mainīgu gaisa spiedienu tiek masētas kājas, rokas vai viduklis un gurni. Zābaki, uzroči vai vidukļa un gurnu aplikatori ir savienoti ar aparātu, kurš producē saspiestu gaisu. Spiediens automātiski un vienmērīgi tiek iespiests manšetēs, veidojot maigus, ritmiskus spiediena viļņus. Mehāniskās limfodrenāžas aplikatorus var likt gan uz kompresijas zeķēm, gan uz apģērba. Daudzos gadījumos pirms limfodrenāžas procedūras kājas tiek sasmērētas ar ārstnieciskiem līdzekļiem, kuri nodrošina ātrāku rezultātu sasniegšanu.

 

Ir iespējams iegādāties abonementu, kur katra desmitā reize ir par brīvu.

 

Kontaktinformācija un pieraksts uz procedūru:

Bauska, Dārza ielā 7/2

Tālr.: 29285943